banan logo
banan logo

Projekty

Přehled projektů České IT Akademie, které propojují studenty s IT firmami a nabízejí jim praktické zkušenosti, přičemž zároveň přispívají k rozvoji českého IT průmyslu a posilují jeho konkurenceschopnost.

Vývoj a tvorba na zakázku

Programování
Modelování
Web Dev.

Gamifikace korporátní strategie ŠKODA AUTO 

Jeden z prvních členů podporujících aplikované vzdělávání je největší tuzemská společnost Škoda Auto. Se Škoda Auto spolupracujeme hned v rámci několika projektů. Gamifikace korporátní strategie je však zatím největší sousto, do kterého se naši mladí vývojáři se Škodovkou pustili.
Zjistit více
Programování
Mobilní app.
2D grafika

Mobilní aplikace pro Zoo Praha

Forbes a TripAdvisor se shodují na tom, že Zoo v Praze patří mezi absolutní světovou špičku. My jsme s nejlepší evropskou zoo a jejím hlavním partnerem Komerční bankou spojili síly a pro nadcházející sezónu připravujeme interaktivní aplikaci, která návštěvníkům v Tróje zas o kus zpříjemní den ve zvířecím světě.
Zjistit více
Web dev.
Multimédia
AI

Videotutoriály a web pro Aricoma akademii

S největším tuzemským IT zaměstnavatelem Aricoma Group spolupracujeme takřka od úplného začátku. Pro Aricoma Akademii připravujeme série vzdělávacích videí o nejrůznějších IT dovednostech. Zajišťujeme vše od nastudování tématu, přes jeho didaktické zpracování až po komplexní audiovizuální zpracování.
Zjistit více

Naše projekty

Hardware
AI
Telekomunikace

Suborbitální raketa

Zvedněme všichni hlavu a podívejme se vzhůru. Náš projekt, který cílí na jediný prostý úkol, dostat českou, českými studenty navrženou a v česku postavenou raketu na kapalné palivo do vesmíru a zase bezpečně zpět na zem. Cílem je ukázat, že i ve studentských podmínkách a letech dnes díky informačním technologiím v Akademii dokážeme to, co je doménou pouze světových velmocí a miliardářů.
Zjistit více
VR
Modelování
Programování

Rehabilitační VR aplikace pro FN Motol 

Aplikace virtuální reality, která vylepšuje léčebně rehabilitační možnosti nádorů vestibulárního aparátu mozku.
Zjistit více
Automatizace
Hardware
3D tisk

3D tiskárna na jídlo

Vyvíjíme řešení, které umožní vytisknout plnohodnotné kvalitní jídlo z dehydratovaných surovin s cílem zjednodušit jeho transport a skladování.
Zjistit více
Automatizace
3D tisk
CAD

Vzdělávací hydroponické farmy

Unikátní komplexní projekt, který umožňuje ve školách lépe pochopit některé principy biologie, ekologie i světa technologií.
Zjistit více
Mobilní app
Hardware
Automatizace

Rotační pěstební indoor systém

Efektivní pěstování rostlin indoor, či designový doplněk. To jsou cíle pěstebního systému, který vypadá jako by přišel z budoucnosti.
Zjistit více
Preslova 72/25
Praha 5 – Smíchov
150 21
© Copyright 2023 - Czech IT Academy - All Rights Reserved
cross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram