banan logo
banan logo

Projekty

Přehled projektů České IT Akademie, které propojují studenty s IT firmami a nabízejí jim praktické zkušenosti, přičemž zároveň přispívají k rozvoji českého IT průmyslu a posilují jeho konkurenceschopnost.
Hardware
AI
Telekomunikace

Autonomní 5G dron

Náš vývojový tým pracuje na komunikačním protokolu pro bezpečné automatické ovládání dronů skrze real-time image recognition.
Zjistit více
Automatizace
Hardware
3D tisk

3D tiskárna na jídlo

Vyvíjíme řešení, které umožní vytisknout plnohodnotné kvalitní jídlo z dehydratovaných surovin s cílem zjednodušit jeho transport a skladování.
Zjistit více
Automatizace
3D tisk
CAD

Vzdělávací hydroponické farmy

Unikátní komplexní projekt, který umožňuje ve školách lépe pochopit některé principy biologie, ekologie i světa technologií.
Zjistit více
VR
Modelování
Programování

Rehabilitační VR aplikace pro FN Motol 

Aplikace virtuální reality, která vylepšuje léčebně rehabilitační možnosti nádorů vestibulárního aparátu mozku.
Zjistit více
Mobilní app
Hardware
Automatizace

Rotační pěstební indoor systém

Efektivní pěstování rostlin indoor, či desginový doplněk. To jsou cíle pěstebního systému, který vypadá jako by přišel z budoucnosti.
Zjistit více
Programování
Modelování
Web Dev.

Interaktivní model stadionu

Program pomáhá zákazníkům při výběru místa sezení na stadionu během nákupu vstupenek. Pomocí 3D zobrazení stadionu může zákazník zvolit konkrétní místo k sezení a program zobrazí výhled na hrací plochu přímo z vybraného místa. Je proto předem jasné, jak uvidíte na utkání!
Zjistit více
Preslova 72/25
Praha 5 – Smíchov
150 21
© Copyright 2023 - Czech IT Academy - All Rights Reserved
Vedení akademieOsobní údajeKe stažení
Generální partner: 
cross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram