banan logo
banan logo

Vzdělávací hydroponické farmy

Kontaktní osoba projektu: david.egyhazi@czechitacademy.cz

Unikátní komplexní projekt, který umožňuje ve školách lépe pochopit některé principy biologie, ekologie i světa technologií.

Automatizace

3D tisk

CAD

Popis projektu
Unikátní komplexní projekt, který umožňuje ve školách lépe pochopit některé principy biologie, ekologie i světa technologií.
Členové akademie přichází s unikátní vzdělávací platformou, která kombinuje technologicky pokročilou vertikální hydroponickou farmu a vzdělávací mobilní aplikaci. Díky tomuto spojení mohou učitelé svým studentům umožnit prozkoumat světy biologie a technologie a naučit se principy ekologie, cirkulární ekonomiky a podnikání. Farma disponuje širokou škálou senzorů, různými typy osvětlení, řídící jednotkou a je navržena s maximálním ohledem na školské prostředí. Mobilní aplikace pak žákům umožňuje plnit různá cvičení, tutoriály a vkládat ke každé rostlině poznámky o aktuálním vývoji.
Popis projektu
- Programování
- CAD modelování
- 3D tisk
- Výroba, prototypování
- Elektortechnika
- Hydroponie
V projektu řešíme
Projekt je již ve fázi “spinoff” České IT Akademie. Spravuje jej společnost s ručením omezeným ForestBit Electronics a má vlastní webové stránky www.forestbit.cz.
hydro farm
Obrázek: Vzdělávací farma v prostorách NextZone na SSPŠ
Preslova 72/25
Praha 5 – Smíchov
150 21
© Copyright 2023 - Czech IT Academy - All Rights Reserved
cross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram