banan logo
banan logo

O Akademii

Vytváříme prostředí pro aplikované vzdělávání na českých středních školách. Zapojujeme studenty, firmy a školy do společných projektů, kde každá strana získává.
Abucus

Aplikované vzdělání

Reálné projekty, které studentům a učitelům přinášejí ty nejcennější odborné zkušenosti
news

Podpora start-upů

Komunita, která inovativním projektům umí nabídnout mentoring, zázemí i finanční support.
credit chip

Zakázkový vývoj

Spolupráce s partnery 
z komerční sféry na komplexních projektech.
trend up alt

Rozvoj studentů

Od podpory ve vzdělávání, přes soutěže, hackathony až 
k certifikacím a cestování.

Aktivity České IT Akademie

Neřešíme jen projekty zaměřené na vývoj. Pro naše členy pořádáme společná setkání, výjezdy na technologické konference, školení, hackathony, certifikace, ale i prezentace projektů s možností investice.

Vize České IT Akademie

Školy dnes soupeří se sociálními sítěmi, videohrami a Netflixem. Je to souboj, který nemůžou vyhrát. Je na čase opustit myšlenku, že škola je hlavním zdrojem informací. Je potřeba, aby se studenti rozvíjeli zejména v univerzálních gramotnostech zejména pak v té informační. Kdo se ve světě technologií spokojí se svými vědomostmi ihned ztrácí. Nejdůležitější kompetence je schopnost se učit a ta u dobrých ajťáků musí přetrvat celoživotně. Česká IT akademie spojuje středoškolské studenty, které IT baví a vytváří bezpečné prostředí ve kterém se mohou profesně i lidsky rozvíjet zatímco studují.
david egzhazi picture

Obory IT Akademie

Řady našich členů se neustále rozšiřují. Proto dokážeme obsáhnout poměrně velké pole aktivit. Níže naleznete ty, které jsme si již dobře vyzkoušeli a jsou nejčastějšími oblastmi projektů na kterých makáme.
1/9

Vývoj aplikací

(nativní, hybridní, ETL pipeline)
model mobilního telefonu
Jestli existuje obor, který je mezi našimi studenty vyloženě nejoblíbenější, je to programování - bez nadsázky. Postavíme vaše webové stránky, řešení pro obsluhu vašeho unikátního zařízení nebo klidně mobilní 3D hru. Vše s vámi budeme průběžně a detailně konzultovat, aby výsledná aplikace odpovídala přesně vašim potřebám.
3/9

3D modelování

(tisk, vizualizace, CNC)
game controller
Všechny modely na těchto webových stránkách jsou prací našich členů - studentů. Umějí toho ale mnohem víc, připraví vizualizaci návrhu vašeho nového sídla, podklady pro CNC výrobu vašeho produktu nebo modely pro prototypizaci a 3D tisk.
5/9

Hardware

(komponenty, obvody, senzory)
laptop
Vytvořte s námi svůj vlastní kvalitní hardwarový produkt. S našim týmem se rádi popereme s každou zdánlivě nemožnou výzvou. Ať už potřebujete navrhnout plošný spoj nebo jinou elektronickou komponentu pro váš projekt, a nebo vytvořit nový produkt od A do Z, neváhejte a oslovte nás.
7/9

Prototypizace

(rešerše, dokumentace, návrh)
blue drone
Poradíme si s prototypováním nejrůznějších komponent a to ve velmi krátkých dodacích termínech. Pro vaši neřešitelnou situaci se pokusíme najít a nebo rovnou vyrobit řešení. To vše s dodáním kompletní dokumentace pro sériovou výrobu.
9/9

Počítačové sítě

(architektura, konfigurace, bezpečnost)
smart home security
Vybudujte silnou a spolehlivou počítačovou síť pro vaši společnost s naším komplexním řešením pro návrh, architekturu, správu a zabezpečení počítačových sítí. Naši členové vám poskytnou skutečně individuální poradenství při návrhu a implementaci sítě, která bude přesně odpovídat vašim potřebám. Se zabezpečením od studentů kybernetické bezpečnosti budete mít klidné spaní.
2/9

Audiovideo

(reklamy, streamy, sociální sítě, podcasty)
cloud storage
Ať už řešíte produkci televizní reklamy, stream a ozvučení mezinárodní konference nebo video na Instagram, naše studentské týmy Vám pomohou. Díky profesionalitě a proaktivnímu přístupu, si naši studenti vytvořili silnou zákaznickou základnu, která se opakovaně vrací pro jejich služby. Jsme si jisti, že budeme schopni splnit Vaše požadavky a poskytnout Vám opravdu kvalitní výstupy.
4/9

Virtuální realita

(aplikace, modelování, metaverse)
white vr headset
Vstupte do světa virtuální a rozšířené reality s našim studentským týmem specializujícím se na vývoj aplikací pro tyto platformy. S naším týmem mladých, ale překvapivě zkušených vývojářů a designérů vám nabídneme unikátní a inovativní řešení, které pomohou vaší firmě nebo projektu vyniknout. Ať už potřebujete aplikaci pro virtuální prohlídku, rozšířenou realitu pro školení, nebo hru pro VR headset, naši vývojáři jsou schopni splnit vaše požadavky.
6/9

Marketing

(sociální sítě, webové stránky, grafika)
money
Nevíte jak zaujmout na internetu? Jaké sociální sítě využít a jak se o ně starat? Využijte služeb studentů, kteří digitální marketing milují a přicházejí s neotřelými nápady jak vás a váš produkt zviditelnit. Zpracujeme pro vás celou marketingovou strategii, budeme ji pro vás naplňovat a nebo klidně jen vytvoříme jednorázovou kampaň pro důležitou událost, kterou chystáte.
8/9

Grafika

(2D, 3D, vektor)
pink camera
Získejte profesionální a originální grafiku pro vaši firmu nebo projekt od našeho týmu specializujícího se na tvorbu vektorové, rastrové a 3D grafiky. S naším týmem talentovaných grafických designérů vám nabídneme kreativní a inovativní řešení, které pomohou vaší firmě nebo projektu vyniknout. Ať už potřebujete loga, plakáty, ilustrace, nebo 3D modely, naši grafici jsou schopni splnit vaše požadavky. To vše navíc za bezkonkureční ceny a s maximální flexibilitou termínů.

Co dělá Česká IT Akademie?

Aplikované vzdělávání

Aplikované vzdělávání je náš koncept výuky k celoživotnímu vzdělávání. Cílíme na studenty od 15 let, kteří mají zálibu v technických oborech. Ve spolupráci s akademickými, veřejnými a zejména komerčními partnery vytváříme reálné společné projekty, které pro studenty přinášejí nové schopnosti, zkušenosti.

Rozvoj studentů

Existují mladí studenti, talentovaní vývojáři, kteří programují do “šuplíku” a po večerech skládají zboží v supermarketu. Na druhé straně jsou studenti, kteří v 16 letech nabyli pocitu, že škola je pro ně zbytečná, protože jim první zaměstnavatel nabídnul jednou tak větší hodinovou mzdu než jejich učiteli. Akademie je tu proto, aby podobným situacím předcházela, aby moderovala vztah mezi studenty, školou a byznysem.

Podpora start-upů

Když je vám 18, je nepředstavitelně těžké získat prvních několik set tisíc korun, na to rozjet svůj projekt. Bohužel pak většinou narazíte na investora, kterému výměnou za nedostatečný kapitál, díky naivitě začátečníka, upíšete polovinu své společnosti. Akademie si klade za cíl ve studentech podnikavost probouzet a poskytnout jim širokou podporu a zázemí právě v prvních měsících a letech podnikání.

Zakázkový vývoj

V našem týmu jsou i takoví studenti, kteří za sebou mají již desítky komerčních projektů. Není se čemu divit Zuckerberg, Gates i Průša rozjížděli své startupy, když jim bylo 19. Díky našemu stále rostoucímu týmu talentovaných studentů středních a vysokých škol patříme mezi ty nejvšestrannější IT organizace na trhu. Představte nám svůj IT problém a my vám navrhneme řešení.

Pořádání eventů

Ke spolkům se studenty patří samozřejmě i studentský život. Plánujeme proto pořádat nejrůznější odborné přednášky a diskuze, výjezdy na technologické konference a expa, no a samozřejmě pro naše členy zorganizujeme čas od času banánovou párty. Po práci musí přijít zábava.
Preslova 72/25
Praha 5 – Smíchov
150 21
© Copyright 2023 - Czech IT Academy - All Rights Reserved
cross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram